Najlepszy prezent na pierwszy Dzień Dziadka. Inspirujemy

W rodzinie pojawił się bobas, który błyskawicznie roztopił serce Twojego dziadka? Z pewnością spędzają ze sobą czułe chwile, nawiązując wyjątkową więź. Postaraj się o wyjątkowy prezent na Dzień Dziadka. Poznaj nasze propozycje i zainspiruj się jedną z nich.

Fotoprezent od maleństwa

Kilkumiesięczne niemowlę zmienia życie o 180 stopni i wywraca je do góry nogami. Członkowie rodziny nie widzą świata poza istotką, która dopiero poznaje świat. Na ten moment czekają wszyscy dziadkowie! Seniorowi będzie bardzo miło, jeśli z okazji Dni Dziadka dostanie niezwykły prezent. Maleństwo nie jest świadome, że ktoś – najczęściej rodzic – wręcza w jego imieniu upominek. Za kilka lat będzie wspólnie z dziadkiem powracać myślami do tego pięknego dnia i pochylać się nad wspomnieniami.

Fotokubek – prezent na pierwszy Dzień Dziadka

Dziadkowie często podejmują się opieki nad maluchem. Czas spędzony z wnukiem owocuje w postaci pięknie kwitnącej relacji. Jednak i seniorowi należy się chwila wytchnienia, więc najlepiej zrobisz, jeśli podarujesz mu wyjątkowy kubek ze zdjęciem. Może być taki, który zmienia kolor pod wpływem ciepła, lub zwężany ku dołowi, w sam raz na ulubioną kawę. Kubek z własnym nadrukiem – oczywiście z wizerunkiem dziecka – będzie piękną pamiątką, która każdego dnia dostarczy niezbędnej dawki wspomnień.

Kalendarz ze zdjęciem wnuka

Skoro już mowa o wspomnieniach – dlaczego nie otaczać się nimi przez cały rok? To one przywołują radosne myśli i sprawiają, że codzienność nabiera barw. Zapewnij dziadkowi takich doznań i podaruj mu fotokalendarz. Osobisty, z pięknymi kadrami i wzruszającą dedykacją – przygotowany specjalnie na okoliczność Dnia Dziadka. Staruszek ucieszy się z takiego prezentu, a co najważniejsze, będzie mógł oddawać się wspomnieniom przez cały rok.

Wybierz najpiękniejsze fotografie i otwórz kreator kalendarza online za darmo. Oznacz w nim najważniejsze daty, umieść zdjęcia, a także wyjątkowe życzenia dla dziadka. Całość możesz ozdobić efektownym szablonem oraz klipartami, które stylowo podkreślą każdy kadr. Nie trzeba niczego więcej! Gwarantujemy, że sprawisz dziadkowi ogromną przyjemność na najbliższe miesiące.

Fotoksiążka – oryginalny pomysł na prezent dla dziadka z okazji Dnia Dziadka

Nietrudno dostrzec, że ukochany senior dosłownie przepadł z miłości do maleństwa. Wciąż dzwoni, dopytuje o jego zdrowie, żąda kolejnych zdjęć? Podaruj mu fotoksiążkę pełną aktualnych kadrów uroczego bobasa. Możesz użyć zdjęć powstałych podczas sesji noworodkowej lub takich, które każdego dnia utrwalasz w swoim telefonie.

Jak zrobić fotoksiążkę? Z tym nie będziesz mieć żadnych problemów. Otwórz stronę i wybierz szablon, który będzie pasował do Twoich zdjęć. Umieszczaj je na kolejnych kartach, tworząc efektowny projekt pełen kadrów i wzruszających opisów. Dziadek będzie przeszczęśliwy!

Moc prezentów na Dzień Dziadka

Kubek personalizowany, gustowna fotoksiążka czy praktyczny kalendarz – mamy nadzieję, że udało nam się Ciebie zainspirować. Zaprojektuj własny fotoprodukt i podaruj dziadkowi jako wzruszający prezent w dniu jego święta.

Poprzedni artykułKalosze dziecięce – idealne obuwie na każdą pogodę
Następny artykułBielizna erotyczna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj