Lane perfumy – charakterystyka

Idąc do sklepu należącego do popularnej sieci drogeryjnej, każda pani chętnie sięga po lane perfumy, a nie te najdroższe. Dlaczego? W treści tego artykułu przybliżymy główne cechy i zalety takich pachnideł. Wtedy będzie można zrozumieć, że są równie ciekawym wyborem.

Garść informacji na temat lanych perfum

Perfumy te to w większości odpowiedniki, a więc różne zapachy, które są tylko inspirowane słynnymi markami. Dzieje się tak z konkretnego powodu. Chodzi o tak zwany patent. Kiedy jakaś firma wypuszcza nową linię perfum, to w większości przypadków nie ma żadnej możliwości, by została właścicielem patentu na zapach – jest on prawie taki sam przy odpowiednikach.

Odwzorowanie bowiem niepowtarzalności perfum lanych jest bardzo trudne. I do tego jest niezwykle żmudnym procesem. Mimo że będą wykorzystane identyczne proporcje jeden do jednego oraz odpowiednio dobrane składniki. Powielić dany aromat w obrębie takiej samej marki? To rzecz niemal niewykonalna.

Lane perfumy – zalety

Na szczęście mają one kuszącą cenę (kilkukrotnie tańsze z powodu niższych kosztów związanych z reklamą czy marżą) połączoną z dość wysoką jakością. Co więcej, można je zakupić w dowolnej pojemności – do koloru, do wyboru. Są poręczne – często do nabycia w w niewielkich eleganckich flakonach i specjalistycznych, szklanych pojemnikach, idealnie pasujących do każdej torebki.

Oczywiście to nie wszystkie plusy. Wyżej była wspomniana jakość. Tak – produkowane na bazie ciekawych m.in. francuskich kompozycji, są bardzo trwałe. Starczą na dość długi czas, a zapach wyczuwalny jest nawet po – uwaga! – kilkunastu godzinach na skórze od momentu pierwszego użycia. I oczywiście w każdej drogerii asortyment lanych perfum z pożądanym zapachem przyprawia o zawrót głowy.

Perfumy lana a oryginały – porównanie

Bardzo drogie produkty od największych korporacji są – jak już można było przeczytać – reklamowane są za pomocą kosztownej kampanii marketingowej przez setki (i więcej) osób. Nie jest to dziwne i nietypowe. Powód jest prosty. Chodzi tutaj o możliwie najwyższe zyski ze sprzedaży. Stąd klient musi za nie sporo zapłacić.

Z kolei opisywane ich przeróżne odpowiedniki nie wymagają tak szerokiej, potężnej promocji. Dlatego cena jest taka, że stać na nie każdą kobietę. Również tę mniej sytuowaną, bez góry pieniędzy w portfelu. Co ciekawe – lane perfumy często są połączeniem kilku nut zapachowych. I mimo że wraz z upływem czasu, ich zapach staje się delikatniejszy, to można go jeszcze wyczuć. To między innymi powoduje, że tak chętnie są one kupowane.

Poprzedni artykułRodzaje orgazmów – wszystko co musisz wiedzieć
Następny artykułMeble do małego przedpokoju – jak wybrać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj