Wygoda, oszczędność, troska o środowisko, czyli co zapewnia dzbanek z filtrem?

Jeśli szukasz kompleksowych rozwiązań do swojego domu, to właśnie znalazłeś jedno z nich. Dzbanek z filtrem na wodę to sprzęt kuchenny, dzięki któremu skutecznie pozbędziesz się smaku i zapachu chloru ze swojej wody kranowej. Ale to nie wszystko. Dlaczego warto już dziś zaopatrzyć się w dzbanek filtrujący?

Dzbanek z filtrem, czyli jedna rzecz, wiele możliwości

Każdego dnia szukasz rozwiązań, które realnie zapewnią komfort tobie i twojej rodzinie, a dodatkowo przyczynią się do ochrony środowiska? W świecie, gdzie dominują rzeczy jednorazowe, a wszystko musi być tu i teraz, takie podejście jest wyjątkowo ważne. Dzbanek filtrujący to odpowiedź na potrzeby zmieniającego się świata i pierwszy krok w kierunku świadomego korzystania z zasobów.

Ekologiczne podejście

Czy wiesz, że przejście z wody butelkowanej na filtrowaną wodę kranową pozwoli ograniczyć twoją „produkcję” plastiku nawet o 5 kg miesięcznie? To całkiem sporo, a to tylko jeden mały krok z twojej strony. Dbanie o środowisko wcale nie musi być trudne, a dzbanek filtrujący szklany znacząco ci w tym pomoże. Jeśli łudzisz się, że kupowanie butelkowanej wody w plastikowych opakowaniach nie niszczy środowiska to bardzo się mylisz. W UE tylko około 30% plastiku wrzucanego do pojemników na recykling, jest tak naprawdę recyklingowana. Reszta trafia na wysypiska a później do morza. Wśród polskich firm, typu Żywiec czy Nałęczowianka prawie nie ma butelek produkowanych z recyklingu. W większości są one robione z nowo wyprodukowanego plastiku.

Realna oszczędność pieniędzy

Dzbanek z filtrem na wodę to nie tylko troska o środowisko, ale i o twój… portfel. Filtr do dzbanka jest w stanie przefiltrować ok. 150-200 l wody kranowej (w zależności od jej jakości), co obniża koszt jednego litra do dosłownie kilku groszy. Już po pierwszym miesiącu użytkowania poczujesz różnicę w swoim domowym budżecie.

Po co utrudniać sobie życie skoro są wygodne rozwiązania?

Przypomnij sobie zgrzewki wody, które musiałeś wnosić do swojego mieszkania po schodach na trzecie piętro. Dzbanek z filtrem zadba i o to, ponieważ do przefiltrowania 150-200 litrów wody potrzebujesz jedynie dzbanka, filtra i wody z kranu, którą możesz dolać w każdej chwili. Twoje plecy z pewnością ci za to podziękują!

Ponadto dzbanek filtrujący szklany poprzez swój ciekawy design wniesie do twojego domu powiew nowoczesności i świeżego spojrzenia na najnowsze dostępne rozwiązania.

Brzmi nieźle? Dzbanek filtrujący oraz filtr do dzbanka znajdziesz m.in. na stronie sklep.dafi.pl/produkty/dzbanki-filtrujace

Poprzedni artykułSzukasz pomysłu na własnoręcznie robiony prezent? Wystarczą druty i włóczki!
Następny artykułTuniki z bawełny organicznej

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj