Yoskine

Yoskine to marka kosmetyków inspirowanych Japonią, które intensywnie nawilżają i odżywiają oraz detoksykują skórę na poziomie komórkowym, dzięki czemu odmładzają oraz przywracają jej naturalne funkcje. Produkty w swojej formule zawierają wyselekcjonowane składniki, dostosowane do indywidualnych potrzeb cery dojrzałej. Co proponuje Yoskine?

To nie magia, to nauka

Kosmetyki Yoskine powstają dzięki koncepcji wprowadzającej naukę i badania laboratoryjne do procesu tworzenia produktów, które w aktywny sposób mają poprawiać wygląd oraz wspierać zdrowie skóry. Specjalnie opracowane formuły są skomponowane tak, by przywracać skórze równowagę i naturalne funkcje, bez ingerencji zbędnych dodatków. Dzięki wykorzystaniu najnowszej wiedzy z zakresu dermatologii powstają kosmetyki o zupełnie wyjątkowych składach, a także skutecznym działaniu.

IN-YO – technologia przyszłości

Badania nad procesem funkcjonowania komórek skóry doprowadziły do powstania technologii IN-YO, polegającej na detoksykacji rewitalizacyjnej (IN) oraz stymulacji odnawiającej (YO). Chodzi przede wszystkim o zniwelowanie niekorzystnego wpływu czynników zewnętrznych na komórki skóry. Optymalne odżywienie i nawilżenie komórek przywraca ich naturalne funkcje, a także pobudza do regeneracji.

Takie działania mają przywrócić skórze twarzy świeży wygląd, zapobiegać jej przedwczesnemu starzeniu się, a także opóźniać naturalne procesy zachodzące w komórkach.

Niezwykłe składniki aktywne

Tym, czym zaskakują kosmetyki Yoskine, to składniki użyte w ich formułach. W produktach marki znajdziesz:

  • kompleks z nićmi naturalnego jedwabiu,
  • enzymy z dyni,
  • koncentrat z kofeiny,
  • pył z kamienia księżycowego,
  • kompleks z japońskiej herbaty Matcha,
  • wyciąg z jaskółczych gniazd nazywany eliksirem młodości.

Każdy z tych składników ma określone działanie i aktywnie wpływa na funkcjonowanie skóry. Nie brakuje tu również znanych substancji odżywiających i nawilżających, jak witamina C czy kwas hialuronowy.

Kosmetyki Yoskine – celowana pielęgnacja

Wśród produktów Yoskine znajdziesz zarówno kosmetyki do pielęgnacji twarzy oraz ciała. Wszystkie kosmetyki Yoskine są podzielone na linie dedykowane określonemu typowi skóry i celowanej pielęgnacji. To bardzo ułatwia wybór odpowiednich produktów do kompletnego rytuału piękna, który gwarantuje skórze właściwe odżywienie i regenerację na poziomie komórkowym. Tym, co wyróżnia kosmetyki Yoskine są nie tylko wyjątkowe kompozycje składników, ale także pięknie zaprojektowane opakowania, wpisujące się w stylistykę wysokiej jakości produktów pielęgnacyjnych.

Yoskine to kosmetyki inspirowane Japonią, będącej kolebką skutecznej pielęgnacji skóry. Warto wypróbować ich formuły opracowane w renomowanych laboratoriach. Dzięki nim na własnej skórze poczujesz moc formuły IN-YO, będącej odpowiednikiem koncepcji yin-yang. Równowagę zapewnisz sobie za pomocą detoksykacji i odpowiedniego odżywiania komórek skóry twarzy.

Poprzedni artykułTuniki z bawełny organicznej
Następny artykułSkąd się wzięła popularność diety pudełkowej?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj