Laser Shape na twarz i na ciało!

Kiedy skóra z wiekiem traci jędrność i sprężystość – może stać się źródłem powstawania kompleksów. Zaczynamy zakrywać ciało pod warstwą ubrań, przestajemy się czuć pewni siebie. Są jednak zabiegi, które potrafią radzić sobie z niedoskonałościami skóry, które przeszkadzają nam w codziennym funkcjonowaniu. Lasher Shape to doskonały zabieg, który skutecznie ujędrnia skórę i pozwoli zredukować zmarszczki. Jakie jeszcze posiada zalety? Wyjaśniamy!

Zabieg na twarz i na ciało

Wiotka skóra to problem, który pojawia się wraz z wiekiem – nieważne czy na twarzy czy na ciele, skutecznie odbiera nam zadowolenia z ciała. A tymczasem w gabinecie można poddać się procedurze, która sprawi, że skóra stanie się bardziej jędrna i napięta – po prostu piękniejsza! Laser Shape na twarzy sprawia, że znikają zmarszczki, a przy wskazaniu na ciało – potrafi doskonale wymodelować sylwetkę.

Piękne ciało z Laser Shape

Piękna, wymodelowana sylwetka, to marzenie wielu kobiet. Niestety nie zawsze udaje nam się zachować ciało w dobrej formie. Dlatego warto zdecydować się na zabieg w gabinecie, który pomoże nam poprawić kondycję skóry oraz osiągnąć upragnione kształty. Laser Shape działa na wewnętrzne tkanki, co powoduje wzmożoną produkcję tlenu – dzięki temu, przyspieszeniu ulega dostarczenie składników odżywczych oraz samo spalanie komórek tłuszczowych. W skutek tego procesu skóra staje się bardziej elastyczna oraz ujędrniona, pozbywamy się cellulitu, rozstępów oraz nieestetycznego nadmiaru skóry.

Laser Shape na zmarszczki

To również doskonała metoda wpływająca na redukcję zmarszczek. Fale radiowe, połączone z laserem rozgrzewają tkanki skóry, to sprawia, że wzmaga się produkcja kolagenu oraz poprawie ulega krążenie. Proces ten wpływa na polepszenie kondycji skóry, a więc także redukcję zmarszczek – wyglądamy młodziej, bardziej świeżo i po prostu zdrowo. Zabieg ten często wykonuje się także w okolicach oczu – na tzw. worki pod oczami.

Jak wygląda zabieg Laser Shape?

Aby osiągnąć najlepsze efekty, należy wykonać serię ok. 3-6 zabiegów. Podczas wizyty pacjent odczuwa delikatne ciepło, zabieg jest przyjemny. Po jego wykonaniu, czasem mogą pojawić się delikatne ślady (przypominające „malinki), które szybko znikają.

Poprzedni artykułGdzie szukać inspiracji na obiad?
Następny artykułNa czym polega badanie USG brzucha i jak się do niego przygotować?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj